Izba Przemysłowo Handlowa zaprasza do wzięcia udziału w otwartej Konferencji Firma Przyszłości, która odbędzie się 6 czerwca 2018 roku w CKK Jordanki.

 

FIRMA PRZYSZŁOŚCI – druga edycja otwartej konferencji dla małych i średnich biznesów. Spotkaj ekspertów, poznaj megatrendy, weź udział w praktycznych warsztatach!
Wiedza + networking + inspiracja

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to wydarzenie zorganizowane z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie internetu stoją przed małymi i średnimi biznesami. 6 czerwca 2018 r. w CKK Jordanki zapraszamy na spotkanie z ekspertami i przedstawicielami największych toruńskich firm. Otwarta i bezpłatna konferencja jest dla wszystkich lokalnych przedsiębiorców – niezależnie od branży i doświadczenia.

Wśród ekspertów biorących udział w najbliższej edycji znajdą się m.in. Rahim Blak, Marcin Maj czy Magdalena Dziewguć, Marek Zuber czy Maciej Filipowski.

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to Twoja firma!

W programie znajdziesz nie tylko wykłady specjalistów, dotyczące megatrendów technologicznych i finansowych i ich znaczenia w biznesie, ale także niezwykle praktyczne warsztaty! Poznasz dobre praktyki stosowane przez firmy, które odniosły sukces i usłyszysz, jak na co dzień zmagają się z problemami, które dobrze znasz, prowadząc własną firmę. Przy okazji poznasz także innych lokalnych przedsiębiorców i nawiążesz cenne kontakty.

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to inicjatywa toruńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która od 1989 r. wspiera lokalny biznes, tworząc przestrzeń networkingową, organizując szkolenia, angażując się we współpracę między sektorami i reprezentując interesy toruńskich przedsiębiorców, a także pomagając w najprostszych codziennych kwestiach, jak znalezienie stażystów, użyczenie przestrzeni na negocjacje biznesowe czy organizację grupy zakupowej.

Dalsze szczegóły:

http://www.firmaprzyszlosci.com.pl/

 

Skip to content