Zespół

Kierownik OWES


Monika Bakalarz

  • telefon: (56) 652-22-40
  • e-mail: m.bakalarz@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Koordynator merytoryczny OWES

Maciej Andrzejewski

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 652 774
  • e-mail: m.andrzejewski@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Koordynator partnera

Zbigniew Szcześniak

  • telefon: 602 788 549
  • e-mail: z.szczesniak@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Specjalistka ds.monitoringu

Paulina Majas

  • telefon: (56) 652-22-40,
  • e-mail: p.majas@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Animatorki OWES

Anna Wit

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 263 122
  • e-mail: a.wit@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Anna Szmyd

  • telefon: (56) 652-22-40, 516 744 143
  • e-mail: a.szmyd@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Specjalistka ds. edukacji, szkoleń i promocji PES

Iwona Kurto

  • telefon: (56) 65-222-40, 512 248 838
  • e-mail: i.kurto@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Specjalista ds. zamówień publicznych i finansowania zewnętrznego

Cezary Bryś

  • telefon: (56) 652-22-40, 721 123 926
  • e-mail:  c.brys@ekonomia-spoleczna.com.pl lub cezary.brys@wp.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Kluczowi doradcy

Sławomir Bakalarz

  • telefon: (56) 652-22-40,
  • e-mail: s.bakalarz@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Kluczowi doradcy biznesowi

Hanna Milewska

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 248 617
  • e-mail: h.milewska@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Maciej Andrzejewski

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 652 774
  • e-mail: m.andrzejewski@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

 

Specjalistka ds. reintegracji społecznej i zawodowej

Kamila Karolewskaa

  • telefon: (56) 652-22-40
  • e-mail: k.karolewska@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Skip to content