Zespół

Kierownik OWES


Monika Bakalarz

  • telefon: (56) 652-22-40 lub 518-395-428
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Kierownik merytoryczny OWES

Maciej Andrzejewski

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 652 774
  • e-mail: m.andrzejewski@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Koordynator

Zbigniew Szcześniak

  • telefon: (56) 652-22-40, 602 788 549
  • e-mail: z.szczesniak@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Edukator

Paulina Majas

  • telefon: (56) 652-22-40 lub 518-395-428
  • e-mail: p.majas@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Kamila Karolewska

  • telefon: (56) 652-22-40 lub 518-395-428
  • e-mail: k.karolewska@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Animatorzy OWES

Anna Wit

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 263 122
  • e-mail: a.wit@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Monika Krauze

  • telefon: (56) 652-22-40, 602 572 337
  • e-mail: m.krauze@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Specjalistka ds. szkoleń

Sylwia Jaroszewicz-Burczyńska

  • telefon: (56) 65-222-40 lub 518-395-428
  • e-mail: s.jaroszewicz@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w biurze OWES od wtorku do środy 8.00-16.00, czwartek 8.00-12.00, w pozostałe dni prosimy o kontakt telefoniczny

Specjalistka ds. kooperatyw

Iwona Kurto

  • telefon: 512 248 838
  • e-mail: i.kurto@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Konsultant w zakresie zamówień publicznych

  • telefon: (56) 652-22-40 lub 518-395-428
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Kluczowi doradcy

Maciej Andrzejewski

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 652 774
  • e-mail: m.andrzejewski@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Anna Szmyd

  • telefon: (56) 652-22-40, 516 744 143
  • e-mail: a.szmyd@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Sławomir Bakalarz

  • telefon: (56) 652-22-40 lub 518-395-428
  • e-mail: s.bakalarz@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Kluczowi doradcy biznesowi

Hanna Milewska

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 248 617
  • e-mail: h.milewska@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Maciej Andrzejewski

  • telefon: (56) 652-22-40, 512 652 774
  • e-mail: m.andrzejewski@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Anna Szmyd

  • telefon: (56) 652-22-40, 516 744 143
  • e-mail: a.szmyd@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Specjaliści ds.przedsiębiorczości

Sandra Dorau

  • telefon: (56) 652-22-40, 690 408 842
  • e-mail: s.dorau@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Cezary Bryś

  • telefon: (56) 652-22-40, 721 123 926
  • e-mail: c.brys@ekonomia-spoleczna.com.pl
  • w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

 

Skip to content