Fundacja Zdrowego Życia

Fundacja Zdrowego Życia została powołana aby szerzyć rzetelną informację i promować ciekawe praktyki mające chronić ZDROWIE. W ramach swojej działalności promuje zdrowy styl życia pozostający w harmonii z otoczeniem wpływając jednocześnie na równowagę w otaczającej nas przyrodzie. Ciekawą ofertę edukacyjną członkowie organizacji kierują do różnych grup społecznych. Dla dzieci organizują cykliczną akcję „Zdrowo od Dziecka”, w ramach której promują zdrowe nawyki żywieniowe u najmłodszych. Organizując warsztaty kulinarne  pokazują, że zdrowe jedzenie może być smaczną alternatywą do śmieciowych fast foodów, pełnowartościowym prostym i tanim pożywieniem.

Podejmując działania warsztatowe wśród dzieci i młodzieży szkolnej fundacja stara się w niebanalny sposób zwrócić uwagę na kwestie zdrowego jedzenia nie poprzez wręczanie ulotek które zaraz trafią do śmietnika i nigdy nie zostaną przeczytane lecz przez własnoręczne przygotowanie smacznego jedzenia tworzące przestrzeń do rozmowy o zdrowym odżywianiu, skutkach spożywania przetworzonej żywności w tym fast foodów oraz dające możliwość poznania prostych tanich produktów będących pełnowartościowym pożywieniem. Pokazują że zdrowa dieta może być prosta i tania będąc jednocześnie wykwintną!

Uzupełnieniem działań około kulinarnych są zajęcia ruchowe pozwalające poznać zrozumieć i nauczyć się współgrać z własnym ciałem oraz warsztaty rzeźby w glinie które są ukojeniem dla nadpobudliwych będąc jednocześnie żywą lekcją historii.

 

Kontakt:

Fundacji Zdrowego Życia

www: http://zdrowegozycia.pl

Telefon: Filip Malinowski 509936216

E-mail: filon750@gmail.com

Facebook: Fundacja Zdrowego Życia

Skip to content