▶️Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu, we współpracy
z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza przedstawicieli sektora pozarządowego na szkolenie:

▶️Sprawozdawczość roczna organizacji pozarządowej

▶️4 czerwca
▶️Szkoła Leśna na Barbarce (budynek Dworek),
ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń, w godzinach 9 – 16.
▶️Szkolenie poprowadzi Katarzyna Adamska – Dutkiewicz:

Od 1997 roku w sektorze pozarządowym. Pracowniczka Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – główna księgowa/trenerka. Od 2000 roku prowadzi szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, głównie z zakresu budżetowania, rozliczania, księgowości i sprawozdawczości finansowej. Od 2006 prowadzi poradnictwo telefoniczne i indywidualne w ramach programów skierowanych do III sektora. Współprowadzi program „Fimango – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych”. Ukończyła kurs Głównej Księgowej w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich. Członkini Stowarzyszenia Trenerskiego Organizacji Pozarządowych. Autorka publikacji z zakresu finansów organizacji pozarządowych.

▶️Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz zgłoszeniowy, przesłanie mailem na adres: i.kurto@ekonomia-spoleczna.com.pl – do 28 maja.
▶️W razie pytań prosimy dzwonić: 56 652 22 40 lub 512 248 838 w godzinach pracy OWES 8-16.
Istnieje możliwość dojazdu i powrotu komunikacją miejską do samej Barbarki, autobusem linii 31.

▶️Szkolenie odbywa się w ramach programu „Fimango – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych”, którego fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności a realizatorem Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Do pobrania: 

program szkolenia Toruń KAD 4.06

Formularz zgloszeniowy

Skip to content